MEDYUM MEHMET HOCA

çarşamba, 2024-02-21, 3:13 PM

Welcome Guest | RSS | Main | KADERİMİZ DEĞİŞİR Mİ? | Registration | Login

Kaderimiz Değişirmi

KADERİMİZ DEĞİŞİR Mİ?

Kaderi, dua, büyü ve benzeri telekinezik güçlerle etkilemek mümkündür ama özellikle mutlak kaderimiz asla değiştirilemez. Ayrıca doğacak ve yeryüzünde yaşayacak bir varlık ilahi bilgisayar olan levh-i mahfuza yazılmışsa, artık bunu değiştirmeye ancak onu yazanın ve ona karar veren gücün yetkisi vardır.
 
 Genellikle bayanlar eşleri kendilerini terk etmesin diye her sokak başında rahatlıkla bulunan medyum ve hocalardan yardım ister ve büyük miktarlarda paralar ödeyerek büyü yaptırırlar. Eğer o aile dağılacaksa hiç bir güç bunu önleyemez. Ama ayrılık yoksa zaten eşlerin ikisi de ne kadar kararlı olurlarsa olsunlar evlilikleri şu veya bu şekilde devam edecektir.
 Bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve deneyimlerden çıkardığımız sonuç tam bir konsantrasyonla yapılan dua kesinlikle büyüden daha etkili olmaktadır. Ayrıca kaderi zorlamanın bazen insanın içinde bulunduğu sorunlardan çok daha büyük ve vahim sonuçlara yol açmaktadır.
 İzmir'in eski ve köklü ailelerinden birinin oğlu ailesinin istemediği bir genç kızla evlendiği için yaptırılan bir büyü bu gencin felaketine neden olmuştur. Bu genç evlendiği kızdan ayrılmadığı gibi ayrılması için yaptırılan büyü bir süre sonra bu gencin bunalıma girmesine neden olmuş ve kumar illetine alışan bu genç aile servetinin büyük bir bölümünü kumarda kaybetmiştir.
 1985 yıllarında eşiyle ayrılmak üzere olan bir kişi Bergama ilçesinde bir hocaya giderek eşiyle barışmak için bir büyü yapmasını ister. Hocanın verdiği suyu ve muskayı eve getirerek hocanın öğrettiği şekilde uygular. Bir süre bu boşanmayı geciktirmesine rağmen daha sonra bu kişi eşinden ayrılmak zorunda kalır. Eşi ayrıldıktan sonra İzmir'den İstanbul'a giderek orada bir minibüs sürücüsüyle evlenir ve ondan bir kız çocuğu sahibi olur. O kadının kaderinde başka bir erkekten bir çocuk sahibi olmak vardır.
 
 Ayrıca doğacak ve yeryüzünde yaşayacak bir varlık ilahi bilgisayar olan levh-i mahfuza yazılmışsa, artık bunu değiştirmeye ancak onu yazanın ve ona karar veren gücün yetkisi vardır.
 
 Bu olay bizlere iyilik yapmak üzere bile bir insanın başka kişilerin
kaderiyle
oynamaya hakkı ve gücü olmadığını göstermektedir.
 Bir insan hiç bir nedenle başka kişilerin kaderiyle oynamaması gerektiğini kavramak zorundadır.
 Bu arada ilginç bir Anadolu büyüsünü anlatarak büyünün
kaderi
nasıl etkilediğine bir örnek vermek, konunun daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.
 Orta Anadolu'da anneler evli oğullarını ziyarete gittiği zaman gelinler bu ziyaretin fazla uzamaması için bir miktar tuzun üzerine İsra suresinden bir ayeti okuyarak kayınvalidesinin ayakkabısına döker ve onun en kısa sürede evine dönmesini sağlarlarmış. Uyanık kayınvalideler bunu bilir ve ayakkabılarını belli aralıklarla kontrol ederek tuz gördükleri zaman kinayeli bir şekilde "Oğlum çarığım tuzlandı artık benim köye dönme zamanımdır. Yarın biletimi al ve beni köye yolla."derlermiş. Bu konuyu kapatmadan önce son olarak tekrarlayacağımız nokta...
 Büyü kaderi etkileyebilir, ama mutlak kader dediğimiz yaşamın ana noktalarını kesinlikle değiştiremez. Eğer kader büyü, okuma veya dua gibi vasıtalarla aşırı zorlanırsa bu durum çok olumsuz sonuçlara yol açabilir.

GÜNLÜK BURÇ

Günlük Burç

SİTEMİZİ PAYLAŞIN

AJANDA

«  şubat 2024  »
pazarpztsalçarpreşcumaçmrt
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

GİRİŞ ARŞİVİ

OYLAMA

BÜYÜYE İNANIR MISINIZ?
Total of answers: 235

İSTATİSTİK


toplam kişi: 1
ziyaretçiler: 1
üyeler: 0