MEDYUM MEHMET HOCA

çarşamba, 2024-02-21, 3:38 PM

Welcome Guest | RSS | Main | NAZARDAN KORUNMAK İÇİN | Registration | Login

NAZARDAN KORUNMABu durumda bizlere düşen önlem almaktır. Bunun birçok yolu var.


Nazarlık
takabilirsiniz. Kendinize ve eşyalarınıza. Mavi renkli nazarlık taşları zararlı ışınları emer.

Ayetler okuyup üzerinizde taşıyabilirsiniz. Böylece üzerinizde bir kalkan taşımış olacaksınız. Ancak bu kalkanların ehliyetli birileri tarafından yazılmış olduklarından emin olmalısınız.


Şu ayetler Nazar için oldukça faydalıdır. Aslında sadece Nazar için okunan dua-sure var ise de ben burada çok bilinen, namazlarda da okunan Muavvizeteyn surelerini tavsiye ederim. Çünkü tecrübelerimle sabittir.

Nasıl
yapacaksınız.? Önce nazara uğramış olan kişinin karşısına geçerek; bütün iyi niyetiniz ve sevecenliğinizle kişinin anne ve kendi adını öğreniniz. Ve şöyle niyet ediniz.

Niyet ettim falandan olma (anne ismi) falanın (okunanın ismi) derdinin define Ella Talu ileyye ve tuni müslimin innehu min süleyman ve innehu Bismillahirrahmanirrahiym..!


Surelerin aslı malumunuz Arapçadır. Ben burada bilmeyenler için Türkçe okunuşunu veriyorum. Her sureyi 3 kez ve katları şeklinde okumalı ve bitiminde okuduğunuz kişinin yüzüne üflemelisiniz. Şifa Allahtan kolay gelsin.


FELAK SURESi

Bismillahirrahminirrahiym


Kul e-uzu bi-Rabbil-felak. Min şerri ma halaka Ve min şerri gasikin iza ve kab. Ve min şerrin neffasati filukad. Ve min şerri hasidin iza hased.NAS SURESİ


Bismillâhirrahmanirrahiym


Kul e-uzu bi-Rabbin nâs. Melikin­nâs. İlâhin-nâs. Min şerril-ves vasilhan­nas. Elleziy yüves visü fiy sudürinnas. Minel-cinneti ven-nas.

 

 

GÜNLÜK BURÇ

Günlük Burç

SİTEMİZİ PAYLAŞIN

AJANDA

«  şubat 2024  »
pazarpztsalçarpreşcumaçmrt
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

GİRİŞ ARŞİVİ

OYLAMA

BÜYÜYE İNANIR MISINIZ?
Total of answers: 235

İSTATİSTİK


toplam kişi: 1
ziyaretçiler: 1
üyeler: 0