MEDYUM MEHMET HOCA

çarşamba, 2024-02-21, 2:02 PM

Welcome Guest | RSS | Main | MEDYUMLUK | Registration | Login

Medyum Nedir Kime Denir

MEDYUM NEDİR  Medyum_HocaMedyumlar "öbür dünya" ile ilişki kurabilen, telepatik gücü kuvvetli olan kişilerdir. ilişkiye geçmeden önce kendilerini genellikle trans haline getirirler.
 
 Bir kısmı bilimsel çatışmalara da katılarak olayın araştırılmasına yardımcı olurken, önemli bir kısmı da bu konuda çok açık olmamayı tercih etmektedir. Bazı isimler dünyaca tanınmıştır, birçok kişi sevdikleri ile bağlantı kurabilmek için onların kapısını aşındırmıştır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yüzlerce seans düzenleyerek gazetelere manşet olmuşlar, bazıları ise bu yoldan para kazanmışlardır.
 
 İnsanın doğasında var olan enerjiyi, negatif ve pozitif olarak ele alırsak, medyum ;İnsanlar üzerinde mevcut bulunan, negatif enerjiyi görerek, bu enerjinin o kişi ve nesneden dışarı atılmasını ya da kontrol altında tutulmasını sağlamaktır. Kişinin veya nesnenin karşılaşılabileceği tehlike ve önemli olaylar hakkında , geçmiş ve de gelecekten bilgi veren kişi anlamındadır. Medyumu, diğer insanlardan farklı kılan yapısı, onun olaylar karşısındaki bakış açısıyla bir iletici olarak bilgi vermesi, kişi veya nesne hakkında,kendi sorduğu soruları, mistik güçten aldığı cevaba, kendi yorumunu da katarak bildirmesidir.
 
 Medyum trans yöntemini kullanır. Trans ; yoğunluğunu vererek ,beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak ,karşındaki kişi veya nesnenin gizemli halini anlamaya çalışmasıdır. Medyum; transa geçtiğinde ,hissettiği negatif enerjiyi , yok etmek için ,mistik güçten aldığı pozitif enerjiyi,kendi enerjisine katarak , karşısındaki kişinin veya nesnenin negatif enerjisini kontrol altına almak için gerekli çalışmaları yapar. Bu durum karşısında,çoğu kez, şiddetli olan enerjiye, sıkışarak, kendini kaybederek ,kötü (negatif)enerjiye baskı yapamayıp onun kontrolüne girerler.Böyle bir durumdan kurtulan medyum, beyin yapısı ,almış olduğu negatif enerji sonucu büyük hasar alır.Artık kendini kontrol etmesi ve olaylara sağlıklı bir şekilde yaklaşması ve enerjiyi kontrol altına alması çok zor olur. Günümüzde kendisine medyumum diyen ,bir çok insanın (negatif enerjiye teslim olan medyumlar) olarak belirtmekte fayda var.
 
 İnsanın ,doğada var olan bazı ses ve görüntüleri algılayamadığı bir gerçektir.Bunun nedeni ;insanın enerjisinin gücünü tam olarak kullanamaması veya bunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır. Medyum, sahip olduğu enerjiyi nasıl kullanacağını bilir ve bir çok insanın duyamadığı duyar ,göremediğini görür.
 
 Bu özelliğini ,iyiye ve de kötüye kullanmak medyumun
kendi iç yapısı ve ahlak anlayışı ile ilgilidir.. Medyum , kimi zaman kullanılmaması gereken yerde enerjisini kullanarak ,gücünde eksilmelere neden olur.Her zaman olduğu gibi,doğru yer ve zaman bir medyum için çok önemli bir özelliktir.
 
 Kötü bir enerjiye sahip olan medyumun ,enerjisi ile , her yaptığı kötülük sonucunda , negatif enerjisinde artış görülmektedir.Medyum burda nefsini ,aklını,bilgisini kötülüğe ve şeytana satmış durumundadır.
 
 Bazı medyumlar, kötü ve iyiyi ayırt edemediğinden dolayı ,yaptıkları etki sonucu bir çok ailenin geçimleri bozulmuş,kimilerinin dünya düzenleri değişmiş, insan hayatında tamiri ve telafisi mümkün olmayan haller meydana getirmiştir.
 
 Medyumun asıl amacı ,geçmişte yaşayan insanların ruhlarıyla, bağlantı sağlamak ve onlarla diyalog kurmaktır..(Burada dikkatinizi çekmek istediğim husus, bağlantı kurulan ölen kişinin ruhu değil ,cin olmasıdır.) Genelde, acılı insanların vicdanlarını rahatlatmak ,huzura kavuşturmak ,ölen insanların bildikleri bilgilere ulaşmak ,yaygın olmasa da , cinayet gibi davalarda ,cinayetin kim tarafından işlenildiğinin,öğrenilmesi için seanslar düzenlenmektedir.
 
 Medyum herkes tarafından güven duyulan, bir kişi olmak, insanların sırlarını, başka hiç kimseyle paylaşmayan, güçlü bir irade ve ahlaka sahip olmak zorundadır. Günümüzde bu tür olaylar ve alınan sonuçlar sizler tarafından bilinmektedir. Medyumları ; göz perdesi olmayan medyumlar, 6 hissi kuvvetli olan medyumlar, kulağına ses gelen medyumlar gibi ayırmak mümkündür. Medyumlar ,şüphesiz ki, enerji yoğunluğunu hissetmesiyle, bir takım olayları vede farklı güçleri kullanırken kendine ve karşısındaki insana karşı daima saygılı olmak zorundadır. Kimi medyumların; ‘’her şeyi bilirim’’ gibi çok iddialı yaklaşıp bir şeyleri bilmemesi nedeniyle günümüzdeki medyumluk yapısı değerini kaybetmiştir. Medyum’un asıl olarak cinci hoca ve kahin ile tam bir bağlantısı vardır.
 
  Medyum
mistik gücü sayesinde ,olayları sanki televizyon ekranından görüyormuş gibi anlatır.Ve gerçekte de böyledir.
 
 Mistik güç tarafından verilen bilgiler ve de gösterilen konulara, medyumun da bir yorum katarak o konu hakkında görüşlerini sunar.Buradaki en önemli olaylardan biri,mistik gücün medyumu etkisi altına alarak, medyumun kendi bedensel enerjisini baskıda tutarak, hükmedilen olmaktan çıkıp, hükmeden konumuna ulaşması ,sonucunda medyuma çok zarar görür. Hatta medyumun bu şekilde baskı altında kaldığından dolayı vereceği bilgilerin tamamının yanlış bilgiler olması kesindir.
 
 Genelde insanlar medyumlardan hep gelecekle ilgili bilgi isterler.Şimdiye kadar, gördüğünüz ,izlediğiniz, medyumlar da bu şekilde değiller miydi?
 
 Gelecek nasıl olsa bilinemediğinden dolayı ,ne kadar çok bilgi verirse ,karşısındaki o insanı o kadar çok mutlu edecektir.Bu yüzden genelde bir falcı gibi ,hep iyi ve de olumlu sözler söylerler. Medyum kendisinden bilgi almak isteyen kişinin sorusuna ve niyetine göre, onun hoşuna gidecek şekilde bilgilendirir.Medyum kendini ön planda tutup, bir heyecan yaratarak istediğini elde etmek için,para,makam,mevki gibi imkanların eline geçeceğini kesin bir dille anlatır.Tabi ki burada önemli olan medyumun eline geçecek olan, imkan ve beklentilerdir.
 
 Dolayısıyla ,bilgi alabileceğiniz medyum,güvenilir, itimat telkin eden birisi olmalıdır.

MEDYUM MEHMET ALİ HOCAYA ULAŞMAK İÇİN MSN DESTEK LİNKİNİ TIKLAMANIZ YETERLİ

MAİL:medyummali@hotmail.com

tel:05326090710-05054056367-05414056367

 

 

GÜNLÜK BURÇ

Günlük Burç

SİTEMİZİ PAYLAŞIN

AJANDA

«  şubat 2024  »
pazarpztsalçarpreşcumaçmrt
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

GİRİŞ ARŞİVİ

OYLAMA

BÜYÜYE İNANIR MISINIZ?
Total of answers: 235

İSTATİSTİK


toplam kişi: 1
ziyaretçiler: 1
üyeler: 0